Ādas kopšana, Ārstēšanas/slimību novājināta āda, BIODERMA

Cicabio Baume lavant – lai palīdzētu dzīšanai jau no attīrīšanas

BIODERMA jaunums Cicabio Baume lavant attīrošais balzams novājinātai, sakairinātai ādai ir dermatoloģisks attīrošs līdzeklis un ekobioloģiska inovācija, lai padarītu ādas dzīšanas procesu komfortablāku jau no attīrīšanas brīža.

Kurš gan ikdienā nav pieredzējis nelielas ādas traumas: iegriezumus, nobrāzumus, nokasījumus, plaisas vai virspusējus apdegumus? Pat ja trauma nav būtisks ādas bojājums, tā tomēr mēdz radīt nepatīkamas sajūtas un ierobežojumus: ir sāpīgi bojātajai vietai pieskarties, nemaz nerunājot par berzēšanu mazgāšanās laikā.

Arī veicot dažādas skaistumkopšanas procedūras, veidojas prognozējams virspusējs ādas bojājums un sakairinājums – pēc lāzerprocedūrām, pīlingiem, vaksācijas, permanentā meikapa, arī pēc tetovēšanas vai tetovējumu likvidēšanas. Ādas dzīšanas process ir nozīmīga pēcoperācijas perioda daļa pēc ķirurģiskām operācijām, ķeizargrieziena vai epiziotomijas.

Visos šajos gadījumos ir svarīgi veicināt ādas pilnīgu un optimālu sadzīšanu un atvieglot dabisko dzīšanas procesu jau no attīrīšanas brīža. Attīrīšana ir būtisks solis ne vien veselas, bet arī bojātas ādas kopšanā. Ja āda ir bojāta, attīrīšana palīdz novērst infekcijas risku, tādējādi sekmējot sadzīšanu. Vienlaikus ir nepieciešams stiprināt ādas barjeru un nomierināt ādu, mazinot nepatīkamās sajūtas.

Ņemot vērā bojātas ādas vajadzības un dzīšanas procesa īpatnības, BIODERMA ir radījusi savu pirmo ekobioloģisko attīrošo balzamu – Cicabio Baume lavant. Tam ir unikāla balzama tekstūra ar mazāku berzi, lai attīrīšanas process būtu pēc iespējas saudzīgāks. Balzams satur maigas attīrošas vielas un antibakteriālu vielu cinka glikonātu, kas kavē infekcijas izraisošu baktēriju un rauga sēnīšu augšanu.

Cicabio Baume lavant ir veidots no 93% biomimētisku sastāvdaļu, toskait biomimētiskiem lipīdiem, kuri baro un aizsargā ādu, un dabiskajam mitrinošajam faktoram līdzīga cukura, kas nodrošina mitrināšanu.

ANTALGICINE™ tehnoloģija nomierina ādu tūlītēji un ilgstoši.

Cicabio Baume lavant ir bez ziepēm un smaržas, un tas ir viegli noskalojams. Balzamam ir fizioloģisks pH. Tam ir ļoti laba panesība uz ādas, acu apvidū un ginekoloģiskā panesība.

Balzams ir plaši lietojams dažādos ādas apvidos: uz sejas, ķermeņa, galvas matainās daļas ādas, intīmajās zonās, un paredzēts plašam lietotāju lokam visos vecumos – no zīdaiņa līdz pieaugušajam

Tā kā ādas dzīšanas process ir sarežģīts un prasa pacietību un saudzīgu rīcību, aicinām konsultēties ar ārstu, lai izvēlētos pareizu brūces kopšanu dažādos dzīšanas posmos. Līdztekus Cicabio Baume lavant ādas kopšanā iesakām izmantot Cicabio līnijas krēmus optimālai ādas sadziedēšanai.