Institut Esthederm

INSTITUT ESTHEDERM

INSTITUT ESTHEDERM misija: atklāt ādas dabisko potenciālu.

Kopš dibināšanas 1978.gadā, INSTITUT ESTHEDERM Paris zinātniskās laboratorijas ir pētījušas ādai piemītošās funkcijas, lai radītu ļoti īpašus produktus tās kopšanai. Šīe līdzekļi stimulē ādas dabisko spēju saglabāt iekšējo līdzsvaru, pielāgojoties jebkādiem vides un laika izaicinājumiem. Visu INSTITUT ESTHEDERM produktu sastāva pamatā ir celulārais ūdens – ādas šūnās esošā ūdens līdzinieks. Celulārais ūdens uzlabo šūnu vielmaiņu. Tas ir galvenais šūnu enerģijas un jaunības avots. Celulārais jeb šūnu ūdens veicina šūnu aktivitāti un veselību un nodrošina labvēlīgāko vidi ādas kopšanas līdzekļu iedarbīgumam.

INSTITUT ESTHEDERM produktu līnijas:

 • Osmoclean- attīrošu un dabisku ādas līdzsvaru atjaunojošu kopšanas līdzekļu līnija;
 • Celulārā ūdens- aizsargājoši, enerģizējoši un mitrinoši līdzekļi jaunākai sejas ādai;
 • Nutri system- ādas barošanai un vitalitātes atjaunošanai;
 • Sensi system- jutīgas ādas komfortam un jaunības potenciāla saglabāšanai;
 • Pure system- neitralizē spīdumu un normalizē tauku dziedzeru izdalījumus, vienlaikus uzturot ādas jauneklīgumu;
 • Radiance- atjauno ādas dabisko mirdzumu un uzlabo mikrocirkulāciju, novēršot pirmās novecošanās pazīmes;
 • Active repair- grumbu, ādas struktūras izmaiņu novēršanai;
 • Lift & repair- izlīdzina grumbas, nostiprina un atjauno sejas ovālu un tvirtumu;
 • Excellage- bagātinoša kopšana nobriedušai ādai;
 • Intensive- spēcīgākās aktīvās vielas optimālā koncentrācijā konkrētu ādas problēmu risināšanai un ādas jaunības saglabāšanai;
 • Ķermeņa kopšanas produkti;
 • Saules aizsardzības krēmi sejai un ķermenim- gan aizsardzībai, gan iedegumam.

Jaunības saglabāšanas profesionāļi

INSTITUT ESTHEDERM produktu mērķis ir saglabāt ādas jauneklīgumu, pastāvīgi kontrolējot galvenos novecošanās faktorus, neatkarīgi no vides undzīvesveida ietekmes. Šāda visaptveroša pieeja palīdz ādai pilnvārtīgi izmantot savus dabiskos resursusun ilgāk saglabāt jaunību.

Visos Esthederm ādas kopšanas produktos izmantotais patents – TIME CONTROL SYSTEM – palēnina bioloģiskās novecošanās faktorus un ir ādas jaunības saglabāšanas pamats.

Skaistumkopšanas profesionāļi

INSTITUT ESTHEDERM unikālā un profesionālā pieeja skaistumkopšanas procedūrām nodrošina dabīgu ādas skaistuma un veselības saglabāšanu. Lai iegūtu optimālus, noturīgus un dabīgus rezultātus, INSTITUT ESTHEDERM iesakā mājās lietojamos ādas kopšanas līdzekļus kombinēt ar profesionālām skaistumkopšanas procedūrām.

Ilgtspējīgs skaistums

INSTITUT ESTHEDERM produkti ir izstrādāti, izmantojot unikālas un patentētas sastāvdaļas, kas palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt savas spējas.

Produkti, ko mīlēs katra āda

INSTITUT ESTHEDERM produkti ir gatavoti no aktīvām vielām, kuras rūpīgi atlasītās, lai tās būtu optimāli saderīgas ar jebkuru ādu.

Savādāks skatījums uz novecošanās procesiem

INSTITUT ESTHEDERM produkti nevis ārstē un labo, bet sadarbojas ar ādas šūnās noritošajiem iekšējiem procesiem, tādējādi aktivizējot ādas dabisko jaunības saglabāšanas potenciālu.

Atbildēt