Laino

LAINO

Franču kosmētikas zīmols LAINO, Gilbert Laboratories jau vairāk kā 60 gadus rada mitrinošus, barojošus un attīrošus produktus, kuros izmanto autentiskas un dabiskas sastāvdaļas- dabīgos ekstraktus un aktīvās vielas no bioloģiskām lauksaimniecībām. Laino produkti nesatur parabēnus un fenoksietanolu, kā arī produkti, to sastāvdaļas netiek testēti uz dzīvniekiem. 

LAINO dermokosmētika no dabīgajām sastāvdaļām: 

  • Dušas želejas un krēmi;
  • Dušas šampūni;
  • Barojoši ķermeņa krēmi un pieniņi;
  • Sejas maskas;
  • Lūpu balzami;
  • Dezoderanti;

LAINO autentiskās un dabiskās sastāvdaļas tiek izmantotas jau kopš senatnes- to efektivitāte pierādīta vairāk nekā 3000 gadu garumā. LAINO iedvesmu guvis no Vidusjūras reģiona vēstures pārmantojis seno tradīciju vēsturi un zināšanas par kosmētiku.

Olīveļļa, ko izmantoja romiešu un ēģiptiešu sievietes, lai barotu un saglabātu ādas jaunību, LAINO izmanto, lai radītu Barojošu krēmu ķermenim un Sevišķi barojošu dušas krēmu un īpaši pabarotu sausu, atopisku ādu un nodrošinātu ādai 24 stundu mitrināšanu. 

Šī sviests, kas iegūts no koka Āfrika, un ko Āfrikas sievietes izmanto, lai barotu, atjaunotu un mazinātu ādas savilkuma sajūtu, LAINO izmanto  Barojošā pieniņā ķermenim un Komforta dušas krēmā, kā arī lūpu balzāmos ar dažādiem augļu aromātiem. Sulīgie augļu aromāti LAINO lūpu balzamos ļaus uz lūpām sajust saldās Vidusjūras garšas. 

Argāna eļļa, kas ir reta un vērtīga sastāvdaļa un Marokas sievietes atzinušas kā brīnišķīgu ādas nostiprinošu un aizsargājošu līdzekli ar pretnovecošanās iedarbību, LAINO izmanto, lai radītu Nostiprinošu ķermeņa pieniņu un Nostiprinošu masku sejai. 

Gadsimtiem ilgi māls tiem izmantots ādas kopšanā, jo ir bagāts ar magniju un citiem mikroelementiem un tas absorbē toksīnus un attīra ādu, LAINO balto, zaļo un rozā mālu izmanto sejas masku radīšanā. Savukārt, balto mālu izmanto dezodorantos kā papildu aktīvo sastāvdaļu. 

LAINO kosmētikas efektīvitāte ir tās vienkāršībā!

Atbildēt