1.

Iepirkšanās

Myskin.lv interneta veikalā Jūs varat atlikt produktus vēlākai apskatei, vai arī ielikt grozā, lai turpinātu pirkumu. Kā arī, varat pieteikties saņemt ziņu, kad izpārdotie produkti atkal parādās veikalā.

2.

Apmaksa

Piedāvājam apmaksāt pirkumus ar internetbanku vai norēķinu karti. Garantējam drošu iepirkšanos un visu pircēja datu aizsardzību! Pirkuma apmaksai drīzumā varēs iegādāties arī dāvanu karti.

3.

Piegāde

Pasūtījumus iespējams saņemt DPD Pickup punktos, pakomātos vai ar kurjeru, vai mūsu veikalā Rīgā, Kalnciema ielā 33. Kad āra temperatūra nav atbilstoša kosmētikas produktu uzglabāšanai (virs +25 °C vai zem +15 °C), iesakām no Paku skapjiem produktus izņemt NEKAVĒJOTIES, lai produkti netiktu bojāti!

APMAKSA

Lai veiktu pirkumu interneta veikalā www.myskin.lv, izvēlieties produktu vai produktus un pievienojiet tos pirkumu grozam. Kad produkti ievietoti grozā, pārbaudiet veikto pasūtījumu un noformējiet pasūtījumu. Pirms pasūtījuma veikšanas ir iespēja pievienot kupona kodu, kas ir burtu vai ciparu kombinācija, ar kuru preces myskin.lv var iegādāties ar atlaidi. Kupona kodu var saņemt mājas lapā, e-pastā, sociālajos tīklos. Lai noformētu pasūtījumu, aizpildiet visu nepieciešamo informāciju norādot personas datus, piegādes veidu un vietu. Pirms norēķinu veikšanas jāpiekrīt www.myskin.lv lietošanas noteikumiemNoformējot pasūtījumu uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet rēķinu un izmantojot interneta veikala maksājumu platformu un veicot apmaksu, pasūtījums tiks apstrādāts un noformēts 1-2 darba dienu laikā.

Ja pasūtījumu veiksiet reģistrējoties, sadaļā “Mans profils” varēsiet apskatīt pasūtījumu vēsturi.

Neskaidrību gadījumā rakstiet – info@myskin.lv vai zvaniet MySkin darba laikā +371 25775885.

PIEGĀDE

Iegādājoties produktus interneta veikalā www.myskin.lv, piegāde tiek veikta Latvijas teritorijā. Piedāvājam bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs 20 Eur, kādā no vairāk nekā 100 DPD Pickup punktiem visā Latvijā. Pickup punkti izvietoti veikalos, salonos un citās pakalpojumu sniegšanas vietās.

Apskatiet pieejamos punktus ŠEIT.

www.myskin.lv pasūtījumu apstrādi veic darba dienās, pasūtījuma apstrāde var aizņemt 1-2 darba dienas. Pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta 2-4 darba dienu laikā no pirkuma veikšanas. Pārdevējs ievēro norādītos piegādes termiņus, taču ir iespējami piegādes kavējumi no pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ. 

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Atgriezt var tikai preces, kuras ir nelietotas un to ārējais iepakojums nav bojāts.

Atteikuma tiesību veidlapa PDF formātā: SKATĪT ŠEIT.

Atteikuma tiesību veidlapa Word formātā: SKATĪT ŠEIT.

E-veikala preču atgriešana:

SIA Remedica
Kleistu iela 24
Rīga, LV-1067
Latvija 

SIA Remedica atmaksās naudu makstāja kontā 30 kalendāro dienu laikā no atgriezto preču saņemšanas.

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA VAI PROBLĒMAS SAISTIBĀ AR PASŪTĪJUMU

Ja esi saņēmis bojātu produktu vai, ja ir kādas citas problēmas saistībā ar pasūtījumu, lūdzu sūti pieteikumu, rakstot info@myskin.lv norādot pasūtījuma numuru, produkta nosaukumu, telefona numuru un pievienojot bojātā produkta aprakstu un foto.