1.

Iepirkšanās

Myskin.lv interneta veikalā Jūs varat atlikt produktus vēlākai apskatei, vai arī ielikt grozā, lai turpinātu pirkumu. Kā arī, varat pieteikties saņemt ziņu, kad izpārdotie produkti atkal parādās veikalā.

2.

Apmaksa

Piedāvājam apmaksāt pirkumus ar internetbanku vai norēķinu karti. Garantējam drošu iepirkšanos un visu pircēja datu aizsardzību!

APMAKSA

Lai veiktu pirkumu interneta veikalā www.myskin.lv, izvēlieties produktu vai produktus un pievienojiet tos pirkumu grozam. Kad produkti ievietoti grozā, pārbaudiet veikto pasūtījumu un noformējiet pasūtījumu. Pirms pasūtījuma veikšanas ir iespēja pievienot kupona kodu, kas ir burtu vai ciparu kombinācija, ar kuru preces myskin.lv var iegādāties ar atlaidi. Kupona kodu var saņemt mājas lapā, e-pastā, sociālajos tīklos. Lai noformētu pasūtījumu, aizpildiet visu nepieciešamo informāciju norādot personas datus, piegādes veidu un vietu. Pirms norēķinu veikšanas jāpiekrīt www.myskin.lv lietošanas noteikumiemNoformējot pasūtījumu uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet rēķinu un izmantojot interneta veikala maksājumu platformu un veicot apmaksu, pasūtījums tiks apstrādāts un noformēts 1-2 darba dienu laikā.

Norēķināties par pirkumu varat arī ar dāvanu karti, ievadot tās kodu pie pirkuma noformēšanas, tai paredzētajā vietā. Dāvanu kartes iegādāšanās un izmantošanas noteikumi.

Ja pasūtījumu veiksiet reģistrējoties, sadaļā “Mans profils” varēsiet apskatīt pasūtījumu vēsturi.

Neskaidrību gadījumā rakstiet – info@myskin.lv vai zvaniet MySkin darba laikā +371 25775885.