Ķermeņa masāžas rituāli, kas ļaus aktivizēt, relaksēt vai harmonizēt gan ķermeni gam prātu.

AKTIVIZĒJOŠS RITUĀLS– ilgums 60 minūtes. 65 EUR

Stimulējoša masāža, kurā izmanto enerģiskas masāžas kustības un dažādu spiedienu kustības, kuru mērķis ir atbrīvot visus ķermeņa sasprindzinājumus. Ķermenis tiek dziļi atslābināts un atsvaidzināts, tajā atjaunojas visa aktīvajam dzīves ritmam nepieciešamā enerģija. Masāža īpaši piemērota pēc sporta un citām fiziskām nodarbēm. Masāžas laikā izmantotā ķermeņa eļļa un citi produkti atjauno ādas iekšējos resursus, mitrina, baro un pasargā ādu.


HARMONIZĒJOŠS RITUĀLS – ilgums 60 minūtes. 65 EUR

Seno Āzijas rituālu iedvesmota masāža, kuras mērķis ir atslābināt saspringušu ķermeni un līdzsvarot. Masāža apvieno dažādas indonēziešu, ajūrvēdiskās un ķīniešu masāžas tehnikas. Ķermenis atgūst savu spēju enerģiski darboties, bet prāts norimst. Masāžas laikā izmantotā ķermeņa eļļa un citi produkti atjauno ādas iekšējos resursus, mitrina, baro un pasargā ādu.


RELAKSĒJOŠS RITUĀLS AR JŪRAS AUGU ĶERMEŅA PINDĀM – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Masāža, kas ļauj relaksēties, izbaudot polonēziešu muskuļu stiepšanas un Āzijas enerģiju rituālus, apvienojumā ar toksīnu izvadīšanu no ķermeņa. Procedūrā tiek izmantots īpašs aksesuārs: jūras augu pindas ķermenim – mīksti un dabīgi lina auduma maisiņi, kas pildīti ar jūras zālēm. Masāža ar mierīgām, dziļām masāžas kustībām ķermeni pilnībā atslābina un uzlabo asisnriti. Masāžas laikā izmantotā ķermeņa eļļa un citi produkti atjauno ādas iekšējos resursus, mitrina, baro un pasargā ādu. Polonēzijas Bora Bora salā iegūtais īpašā dziļurbuma jūras ūdens pastiprina jūras augu kosmētikas iedarbību ādā.