Procedūras apvieno profesonālas zināšanas estētikā, ar izsmalcinātiem produktiem, lai nodrošinātu intesīvu sejas ādas aprūpi un pilnīgu relaksāciju. Procedūrā ietilpst: attīrīšana, eksfoliācija, sejas un dekoltē masāža, specifiska un intensīva masāža ar jūras augu pindām, sejas bankām vai rozā kvarca akmeņiem, intensīva sejas maska, serums un krēms atbilstoši ādas tipam un vajadzībām. Procedūrā ietilpst sejas ādas diagnostika un speciālista ādas kopšanas ieteikumi.

ALGOTIME EXPERT INTENSĪVA PROCEDŪRA AR JŪRAS AUGU PINDU MASĀŽU: PRETGRUMBU EFEKTS – ilgums 90 minūtes. 80 EUR

Procedūra ar vieglu masāžu, īpašiem piederumiem un siltām jūras augu masāžas pindām nodrošinās dziļu iedarbību un relaksāciju, iedarbojoties uz sejas, kakla un dekoltē zonu. Ar precīzām kustībām muskuļi tiek stimulēti un tonizēti, grumbas samazināsies, sejas ovāls nostiprināsies. Āda kļūs samtaini maigi.


ALGOTIME EXPERT INTENSĪVA PROCEDŪRA AR SEJAS BANKU MASĀŽU: LIFTINGA EFEKTS – ilgums 90 minūtes. 80 EUR

Procedūra palīdzēs apsteigt pirmās novecošanās pazīmes. Mērķtiecīga modelējoša masāža ar sejas bankām stimulēs ādas vitālās funkcijas, nodrošinās ādas mirdzumu un kolagēna sintēzi. Noguruma pazīmes redzami izzudīs, sejas āda būs atpūtusies un acīmredzami stingrāka.


ALGOECLAT INTENSĪVA PROCEDŪRA ĀDAS MIRDZUMAM, AR JŪRAS AUGU PINDĀM UN ROZĀ KVARCA AKMEŅIEM – ilgums 90 minūtes. 80 EUR

Procedūra uzlabo ādas toni un mirdzumu, izlīdzina smalkās līnijas un aizsargā ādu no vides piesārņojuma, zilās gaismas nelabvēlīgās ietekmes. Procedūrā ietilpst intensīvas masāžas ar siltām jūras augu pindām un vēsiem rozā kvarca akmeņiem.


ALGOBLANC INTENSĪVA PROCEDŪRA PIGMENTĒTAI ĀDAI AR JŪRAS AUGU PINDU MASĀŽU – ilgums 90 minūtes. 80 EUR

Procedūra tiek veikta ar siltām jūras masāžas pindām, kas nodrošinās dziļu iedarbību un relaksāciju, iedarbojoties uz sejas, kakla un dekoltē zonu. Ar precīzām kustībām muskuļi tiek stimulēti un tonizēti. Pigmentācijas plankumi un grumbas ir redzami samazināsies, sejas ādas tonis kļūs mirdzošs un vienmērīgs.