Trīs unikālas sejas ādas kopšanas procedūras ar mērķi izlīdzsvarot organisma vajadzības un enerģiju, vienlaikus kompensējot ādas darbības traucējumus. Tā kā līdzsvaru zaudējusi āda ātrāk noveco, līdzsvara procedūras no jauna apmāca ādu un kompensē tās darbības traucējumus. Tiklīdz līdzsvars ir atjaunots, āda saglabā savu jaunības potenciālu.

Procedūras sniedz personalizētu līdzsvarojošu iedarbību, kas novērš novecošanu, vienlaikus izbaudot relaksējošu mirkli. Šīm procedūrām īpaši raksturīgi iespaidīgi rezultāti jau pēc vienas procedūras. 

  1. HYDRA PROCEDŪRA – ilgums 1 stunda. 65 EUR

INTENSĪVA MITRINĀŠANA

Procedūra no jauna uzpilda ādu ar ūdeni, kas ir jaunības avots. Tūlītējs tvirtuma efekts. Ādā uzreiz un intensīvi tiek atjaunots apūdeņošanas līmenis, tā kļūst tvirta, mirdzoša un jūtas labi. 

Āda uzreiz un noturīgi izjūt atvieglojumu. Grumbas un smalkās līnijas tiek aizpildītas no iekšpuses.

  1. SENSI PROCEDŪRA – ilgums 1 stunda. 65 EUR

JUTĪGAS ĀDAS NOMIERINĀŠANAI

Neitralizē iekaisuma faktorus, kas izraisa novecošanu. Āda tiek uzreiz nomierināta un labāk aizsargāta, lai efektīvāk cīnītos pret stresiem, kas izraisa ādas priekšlaicīgu novecošanu. 

  1. PURE PROCEDŪRA– ilgums 1 stunda. 65 EUR

MAZINA IEKAISUMUS, NOVĒRŠ SPĪDUMU UN SAVELK PORAS

Āda ir attīrīta, un izsitumi mazinās. Āda ir redzami tīrāka, sejas krāsa izlīdzināta, poras ir savilktas, un sejas krāsa ir gaišāka.