Navigācija
Tavs grozs

Saules aizsardzība

Ražotājs: Bioderma
Krēms, kas nodrošina dermatoloģisku kopšanu, lai iegūtu lielisku izskatu: tūlītēji un ilgstoši mitrina, padara ādu gludāku, novērš tās priekšlaicīgu novecošanos, tūlītēji pastiprina ādas mirdzumu un aizsargā no ultravioletā starojuma. Hydrabio Perfecteur SPF30 nodrošina bioloģiski pamatotu ādas..
21.89€
Ražotājs: Bioderma
Matējošs saules aizsargfluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību, vienlaikus bioloģiski regulējot tauku kvalitāti.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm AKN Mat nodrošina optimālu a..
16.96€
Ražotājs: Bioderma
Tonēts saules aizsargkrēms, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību, vienlaikus ierobežojot apsārtuma veidošanos un pastiprināšanos.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm AR nodrošina opt..
18.17€
Ražotājs: Bioderma
Pašiedeguma aerosols, kas veido vienmērīgu, mirdzošu un noturīgu dabiska iedeguma ādas toni, ilgstoši mitrina ādu un nodrošina iekšēju bioloģisku aizsardzību pret UV starojumu.Photoderm Autobronzant nodrošina iekšēju bioloģisku aizsardzību pret UV starojumu, pateicoties CELLULAR BIOPROTECTION® ..
16.02€
Ražotājs: Bioderma
Dabisko iedegumu veicinoša sausā eļļa, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar šūnu aizsardzību, kā arī stimulē, pastiprina un paildzina dabisko iedegumu. Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm BRONZ nodrošina opt..
37.86€
Ražotājs: Bioderma
Gaiši tonēts saules aizsarglīdzeklis kombinētai/taukainai ādai, kas nodrošina 100% minerālu, ļoti augstu aizsardzību no saules apvienojumā ar pilnīgu sedzamību, kas palīdz noslēpt ādas nepilnības, vienlaikus ļaujot ādai elpot.UV aizsardzība ir papildināta ar aizsardzību pret bojājumiem, kurus rada r..
19.58€
Ražotājs: Bioderma
Saules aizsargpieniņš bērniem, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar pastiprinātu iekšēju bioloģisko aizsardzību.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm KID nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ..
23.56€
Ražotājs: Bioderma
Gaiši tonēts akvafluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību. Tas rada matētas ādas sajūtu un izlīdzina sejas krāsu.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsa..
17.85€
Ražotājs: Bioderma
Saules aizsargkrēms, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisko aizsardzību.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisko ..
15.67€
Ražotājs: Bioderma
Minerālais kompaktpūderis, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu, kā arī izlīdzina sejas ādas toni. Minerālu izcelsmes anti-UVA/anti-UVB saules aizsargfiltru kombinācija nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojuma kaitīgo ietekmi. Izlīdzina sejas ādas toni un rada pa..
22.18€
Ražotājs: Bioderma
Tonēts saules aizsarglīdzeklis, kas nodrošina ļoti augstu aizsardzību un “kailas sejas” efektu – īpaši vieglu, viendabīgu, matētu pūderveida pārklājumu dabiski perfektam izskatam.100% minerālu anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru un CELLULAR BIOPROTECTION® patentētā kompleksa ekskluzīvā kombi..
20.95€
Ražotājs: Bioderma
Tonēts saules aizsarglīdzeklis, kas nodrošina ļoti augstu aizsardzību un “kailas sejas” efektu – īpaši vieglu, viendabīgu, matētu pūderveida pārklājumu dabiski perfektam izskatam.100% minerālu anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru un CELLULAR BIOPROTECTION® paten..
20.95€
Parādīt 1 līdz 12 no 37 (lapuses: 4)
Sīkdatnes
Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas OK, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes. Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit