Navigācija
Tavs grozs

Saules kosmētika

BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 saules aizsargfluids 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Matējošs saules aizsargfluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību, vienlaikus bioloģiski regulējot tauku kvalitāti.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm AKN Mat nodrošina optimālu a..
11.87€ 16.96€
BIODERMA Photoderm AR SPF 50+ tonēts saules aizsargkrēms 30 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Tonēts saules aizsargkrēms, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību, vienlaikus ierobežojot apsārtuma veidošanos un pastiprināšanos.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm AR nodrošina opt..
12.72€ 18.17€
BIODERMA Photoderm Autobronzant mitrinošs pašiedeguma aerosols 150 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Pašiedeguma aerosols, kas veido vienmērīgu, mirdzošu un noturīgu dabiska iedeguma ādas toni, ilgstoši mitrina ādu un nodrošina iekšēju bioloģisku aizsardzību pret UV starojumu.Photoderm Autobronzant nodrošina iekšēju bioloģisku aizsardzību pret UV starojumu, pateicoties CELLULAR BIOPROTECTION® ..
11.21€ 16.02€
BIODERMA Photoderm BRONZ SPF 30 sausā eļļa aizsardzībai no saules 200 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Dabisko iedegumu veicinoša sausā eļļa, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar šūnu aizsardzību, kā arī stimulē, pastiprina un paildzina dabisko iedegumu. Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm BRONZ nodrošina opt..
26.50€ 37.86€
BIODERMA Photoderm Cover Touch SPF 50+ gaiši tonēts saules aizsarglīdzeklis 40g
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Gaiši tonēts saules aizsarglīdzeklis kombinētai/taukainai ādai, kas nodrošina 100% minerālu, ļoti augstu aizsardzību no saules apvienojumā ar pilnīgu sedzamību, kas palīdz noslēpt ādas nepilnības, vienlaikus ļaujot ādai elpot.UV aizsardzība ir papildināta ar aizsardzību pret bojājumiem, kurus rada r..
13.71€ 19.58€
BIODERMA Photoderm Cover Touch SPF 50+ zeltaini tonēts saules aizsarglīdzeklis 40g
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Zeltaini tonēts saules aizsarglīdzeklis kombinētai/taukainai ādai, kas nodrošina 100% minerālu, ļoti augstu aizsardzību no saules apvienojumā ar pilnīgu sedzamību, kas palīdz noslēpt ādas nepilnības, vienlaikus ļaujot ādai elpot.UV aizsardzība ir papildināta ar aizsardzību pret bojājumiem, kurus rad..
13.71€ 19.58€
BIODERMA Photoderm KID SPF 50+ aizsargpieniņš bērniem 100 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Saules aizsargpieniņš bērniem, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar pastiprinātu iekšēju bioloģisko aizsardzību.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm KID nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ..
16.49€ 23.56€
BIODERMA Photoderm MAX akvafluīds ar gaišu toni SPF 50+ 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Gaiši tonēts akvafluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību. Tas rada matētas ādas sajūtu un izlīdzina sejas krāsu.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsa..
12.50€ 17.85€
BIODERMA Photoderm MAX akvafluīds SPF 50+ 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Akvafluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību. Tas rada matētas ādas sajūtu, bez spīduma.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu a..
12.47€ 17.81€
BIODERMA Photoderm MAX SPF 50+ Compact minerālais kompaktpūderis (ar gaišu toni) 10 g
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Minerālais kompaktpūderis, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu, kā arī izlīdzina sejas ādas toni. Minerālu izcelsmes anti-UVA/anti-UVB saules aizsargfiltru kombinācija nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojuma kaitīgo ietekmi. Izlīdzina sejas ādas toni un rada pa..
15.53€ 22.18€
BIODERMA Photoderm MAX SPF 50+ saules aizsargkrēms 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Saules aizsargkrēms, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisko aizsardzību.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisko ..
10.97€ 15.67€
BIODERMA Photoderm NUDE Touch SPF 50+ gaiši tonēts saules aizsarglīdzeklis 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Tonēts saules aizsarglīdzeklis, kas nodrošina ļoti augstu aizsardzību un “kailas sejas” efektu – īpaši vieglu, viendabīgu, matētu pūderveida pārklājumu dabiski perfektam izskatam.100% minerālu anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru un CELLULAR BIOPROTECTION® paten..
14.67€ 20.95€
Parādīt 1 līdz 12 no 42 (lapuses: 4)
Sīkdatnes
Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas OK, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes. Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit