Navigācija
Tavs grozs

Saules kosmētika sejai

BIODERMA Aizsargā ādas barjeru komplekts ATODERM + PHOTODERM
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Atoderm Intensive Gel-creme 200 ml Atoderm Intensive gel-crème ir BIODERMA pirmais pretniezes līdzeklis ādas kopšanai ar īpaši vieglu, atsvaidzinošu tekstūru, kas nodrošina ātru iesūkšanos. Tā formula atbilst sausas un atopiskas ādas īpašajām vajadzībām karstā laikā un karstā, mitrā vai tropisk..
22.27€ 31.81€
BIODERMA Aizsargā ādas barjeru komplekts SEBIUM + PHOTODERM
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Sebium Sensitive krēms 30 ml Krēms, kas bioloģiski iedarbojas uz jutīguma un bojājumu cēloņiem ādā ar noslieci uz piņņu veidošanos.Sébium Sensitive samazina tauku pastiprināto izdalīšanos, ierobežo baktēriju P.acnes vairošanos, mitrina un matē ādu. Hipoalerģisks, bez parabēniem. Nevei..
26.22€ 37.46€
BIODERMA Aizsargā ādas barjeru komplekts SENSIBIO + PHOTODERM
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
PHOTODERM MAX akvafluīds SPF 50+ 40 ml Akvafluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību. Tas rada matētas ādas sajūtu, bez spīduma. Hipoalerģisks, bez parabēniem un smaržvielām.Ar īpaši vieglu tekstūru; tā ir neredzama pēc uzklā..
24.16€ 34.52€
BIODERMA Aizsargā ādas barjeru komplekts SENSIBIO AR + PHOTODERM
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
BIODERMA Sensibio AR krēms 40 ml Apsārtumu samazinošs, nomierinošs, mitrinošs krēms, kas paredzēts ikdienas lietošanai, ja ir intensīvs īslaicīgs apsārtums, pastāvīgs apsārtums, sīki redzami asinsvadi.Sensibio AR krēms samazina diskomforta un karstuma sajūtu. Pateicoties mitrinošajām un struktū..
25.58€ 36.54€
BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 saules aizsargfluids 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Matējošs saules aizsargfluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību, vienlaikus bioloģiski regulējot tauku kvalitāti.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm AKN Mat nodrošina optimālu a..
11.87€ 16.96€
BIODERMA Photoderm AR SPF 50+ tonēts saules aizsargkrēms 30 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Tonēts saules aizsargkrēms, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību, vienlaikus ierobežojot apsārtuma veidošanos un pastiprināšanos.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm AR nodrošina opt..
12.72€ 18.17€
BIODERMA Photoderm Autobronzant mitrinošs pašiedeguma aerosols 150 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Pašiedeguma aerosols, kas veido vienmērīgu, mirdzošu un noturīgu dabiska iedeguma ādas toni, ilgstoši mitrina ādu un nodrošina iekšēju bioloģisku aizsardzību pret UV starojumu.Photoderm Autobronzant nodrošina iekšēju bioloģisku aizsardzību pret UV starojumu, pateicoties CELLULAR BIOPROTECTION® ..
11.21€ 16.02€
BIODERMA Photoderm Cover Touch SPF 50+ gaiši tonēts saules aizsarglīdzeklis 40g
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Gaiši tonēts saules aizsarglīdzeklis kombinētai/taukainai ādai, kas nodrošina 100% minerālu, ļoti augstu aizsardzību no saules apvienojumā ar pilnīgu sedzamību, kas palīdz noslēpt ādas nepilnības, vienlaikus ļaujot ādai elpot.UV aizsardzība ir papildināta ar aizsardzību pret bojājumiem, kurus rada r..
13.71€ 19.58€
BIODERMA Photoderm Cover Touch SPF 50+ zeltaini tonēts saules aizsarglīdzeklis 40g
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Zeltaini tonēts saules aizsarglīdzeklis kombinētai/taukainai ādai, kas nodrošina 100% minerālu, ļoti augstu aizsardzību no saules apvienojumā ar pilnīgu sedzamību, kas palīdz noslēpt ādas nepilnības, vienlaikus ļaujot ādai elpot.UV aizsardzība ir papildināta ar aizsardzību pret bojājumiem, kurus rad..
13.71€ 19.58€
BIODERMA Photoderm KID SPF 50+ aizsargpieniņš bērniem 100 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Saules aizsargpieniņš bērniem, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar pastiprinātu iekšēju bioloģisko aizsardzību.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm KID nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ..
16.49€ 23.56€
BIODERMA Photoderm MAX akvafluīds ar gaišu toni SPF 50+ 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Gaiši tonēts akvafluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību. Tas rada matētas ādas sajūtu un izlīdzina sejas krāsu.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsa..
12.50€ 17.85€
BIODERMA Photoderm MAX akvafluīds SPF 50+ 40 ml
-30 % -30 %
Ražotājs: Bioderma
Akvafluīds, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību. Tas rada matētas ādas sajūtu, bez spīduma.Pateicoties ekskluzīvai anti-UVA/anti-UVB dermatoloģisko filtru kombinācijai, Photoderm MAX nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu a..
12.47€ 17.81€
Parādīt 1 līdz 12 no 35 (lapuses: 3)
Sīkdatnes
Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas OK, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes. Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit