Navigācija
Tavs grozs

Institut Esthederm Mirdzuma pūderis aizsardzībai no saules, 15 gr

Institut Esthederm Mirdzuma pūderis aizsardzībai no saules, 15 gr
-30 % -30 %
Institut Esthederm Mirdzuma pūderis aizsardzībai no saules, 15 gr
Piedāvājums spēkā vēl:
dienas
stundas
minūtes
sekundes
28.69€
40.99€

Apraksts

INSTITUT ESTHEDERM Mirdzuma pūderis vienlaikus gan lieliski izlīdzina sejas toni un matē ādu, gan aizsargā no saules un aizkavē novecošanos. Universālais, dabiski zeltainais tonis pielāgojas visiem ādas toņiem un rada dabisku viegla iedeguma efektu. Kompaktais pūderis ar maigo tekstūru piemērots visiem ādas tipiem aizsardzībai vidējā saules intensitātē, taču to īpaši novērtēs dāmas ar taukainu ādu, kurām krēmveida saules aizsargkrēmi šķiet pārāk smagnēji. Pateicoties 100% minerālajiem filtriem un GCP (Global Celullar Protection), Mirdzuma pūderis aizsargā no ikdienas ārējās vides kaitīgās ietekmes, kā arī no UVA-UVB un pārējiem saules spektra stariem, nodrošinot arī ilgstošu aizsardzību pret fotonovecošanos.


N.B. Pazīstamais burtu salikums uz saules aizsarglīdzekļiem – SPF (Sun Protection Factor) – ir rādītājs, kurš parāda tikai ādas apdegšanas risku (izraisa UVB stari), taču zinātniski pierādīts, ka šūnu bojājumus un neatgriezeniskas DNS izmaiņas izdara tieši UVA starojums. Ādas novecošanos izraisa viss saules gaismas spektrs – gan redzamais, gan infrasarkanais starojums. Institut Esthederm Saules līdzekļos ietvertie filtri aizsargā ādu gan no UVA, gan UVB staru iedarbības, kā arī pārējiem gaismas spektra stariem, tieši tāpēc Esthederm aizsardzības līmeni apzīmē ar saulītēm nevis SPF. Ja UV indekss (saules intensitāte) ir vidējs vai augsts (3-6), kāds tas parasti ir pavasaros un vasarās Latvijā, izvēlies krēmu ar 2 saulītēm**, ja UV indekss ir ļoti augsts (7+), kāds tas ir siltajās dienvidu zemēs  – krēmu ar 3 saulītēm***.

Sīkdatnes
Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas OK, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes. Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit