MySkin.lv – ādas skaistuma mājas Kalnciema ielā 33 un internetā

Esam oficiālais septiņu Francijas TOP kosmētikas zīmolu izplatītājs Latvijā – pie mums atradīsi plašākajā klāstā dermokosmētikas produktus un ādas kopšanas līdzekļus no Bioderma, Algotherm, Institut Esthederm, BeauTerra, Laino, Isispharma un Neutraderm. Tie no mūsu noliktavas uz Latvijas labāko aptieku plauktiem ceļo jau kopš 2009. gada, bet 2020. gadā radām iespēju izveidot arī savu veikalu, kurā produktus varam nodrošināt visplašākajā sortimentā un parūpēties par īpaši izdevīgiem piedāvājumiem. 

Klientu ērtībai esam radījuši internetveikalu myskin.lv, kur visa mūsu piedāvātā produkcija pieejama attālinātai iegādei. Šeit atradīsi plašāko produktu izvēli, zīmolu jaunumus, draudzīgas cenas un īpašas akcijas katru mēnesi. Turklāt savus klientus pie pirkumiem cenšamies iepriecināt ar dāvaniņām un produktu paraudziņiem. Myskin.lv iespējams iegādāties arī virtuālas dāvanu kartes, kuras saņēmējs var izmantot kosmētikas iegādei myskin.lv.

Mūsu misija un apņemšanās ir nodrošināt izcilu klientu servisu un ļoti ātru piegādi, saviem klientiem garantējot ne tikai augstākās kvalitātes kosmētiku, bet arī patīkamas emocijas iepērkoties.

Esam gandarīti, ka klienti savās atsauksmēs īpaši novērtē gan klientu servisu, gan iespēju saņemt profesionālas bezmaksas konsultācijas, kuru laikā izvēlēties produktus palīdz zinoši speciālisti – zīmolu pārstāvji un kosmētiķi.

Tāpat ikviens ir mīļi gaidīts mūsu salonveikalā Kalnciema ielā 33, kur iespējams:

  • iegādāties visu pieejamo produkciju, 
  • turpat uz vietas saņemt speciālista konsultāciju un palīdzību, 
  • sajust produktu tekstūru un smaržu un saņemt paraudziņus izmēģināšanai mājas apstākļos,
  • izmantot īpaši izdevīgos piedāvājumus,
  • pieteikties un apmeklēt skaistumkopšanas procedūras, kurās klientus lutinām ar kosmētiskām un relaksējošām procedūrām sejai un ķermenim ādas veselības un dabiskas jaunības saglabāšanai,
  • iegādāties dāvanu kartes, kuras saņēmējs var izlietot kosmētikas iegādei vai skaistumkopšanas procedūras apmeklējumam,
  • izņemt internetveikalā myskin.lv veiktos pasūtījumus.

Pateicamies ikvienam, kurš rūpes par savas ādas veselību un labsajūtu uztic mums! Lai iet skaistumā!