MySkin.lv – oficiālais septiņu Francijas TOP kosmētikas zīmolu izplatītājs Latvijā – Bioderma, Algotherm, Institut Esthederm, BeauTerra, Laino, Isispharma un Neutraderm

No mūsu noliktavas produkti kopš 2009. gada ceļo uz Latvijas labāko aptieku plauktiem un tagad Jūs tos varat iegādāties arī pie mums – ādas skaistuma mājās- Myskin.lv un Kalnciema ielā 33.

Myskin.lv vienmēr būs visplašākā izvēle, zīmolu jaunumi, draudzīgas cenas un īpašas akcijas katru mēnesi. Kā arī regulāri iepriecinām savus klientus ar dāvanām un produktu paraudziņiem pie pirkuma.

Mēs lepojamies ar izcilu klientu servisu un ļoti ātru piegādi.

Saviem klientiem garantējam ne tikai augstākās kvalitātes kosmētiku, bet arī patīkamas emocijas iepērkoties – no pirmā klikšķa Myskin.lv līdz paciņas atpakošanai.

Klienti īpaši novērtē profesionālās bezmaksas konsultācijas, kuru laikā izvēlēties produktus palīdzēs zinoši speciālisti – zīmolu pārstāvji un kosmētiķi.

Šos septiņus Myskin.lv pārstāvētos zīmolus novērtē un iesaka arī dermatologi un farmaceiti visā Latvijā.

Myskin.lv varat iegādāties Institut Esthederm vai Algotherm kosmētiskās procedūras. Procedūras veic mūsu pieredzējušās kosmētiķes Anastasija un Arita.

Piedāvājam arī iegādāties virtuālo dāvanu karti, lai iepriecinātu sievu, draudzeni, mammu vai jebkuru mīļu cilvēku.

Myskin.lv tehniskā puse tiek nepārtraukti uzlabota, lai sagādātu mūsu klientiem ērtu un ātru iepirkšanos. Esam ļoti pateicīgi visiem, kas atsūta kādu ieteikumu mājas lapas uzlabošanai. Tos visus ņemam vērā un iespēju robežās īstenojam.

Gaidīsim Tevi interneta veikalā Myskin.lv vai klātienē – MySkin – ādas skaistuma mājās Rīgā, Kalnciema ielā 33!