1.

Piegāde

Pasūtījumus iespējams saņemt DPD Pickup punktos, pakomātos vai ar kurjeru, vai mūsu veikalā Rīgā, Kalnciema ielā 33. Kad āra temperatūra nav atbilstoša kosmētikas produktu uzglabāšanai (virs +25 °C vai zem +15 °C), iesakām no Paku skapjiem produktus izņemt NEKAVĒJOTIES, lai produkti netiktu bojāti!

2.

Atgriešana

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Atgriezt var tikai preces, kuras ir nelietotas un to ārējais iepakojums nav bojāts.

PIEGĀDE

Iegādājoties produktus interneta veikalā www.myskin.lv, piegāde tiek veikta Latvijas teritorijā.

Piedāvājam bezmaksas piegādi:

(pasūtījumiem virs 30 Euro)

  • Kādā no vairāk nekā 200 DPD Paku skapju punktiem visā Latvijā. Apskatiet pieejamos punktus ŠEIT. www.myskin.lv pasūtījumu apstrādi veic darba dienās. Pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darba dienu laikā. Pārdevējs ievēro norādītos piegādes termiņus, taču ir iespējami piegādes kavējumi no pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ.

(pasūtījumiem virs 60 Euro)

  • Piegāde ar DPD kurjeru jebkurā vietā Latvijā.
    www.myskin.lv pasūtījumu apstrādi veic darba dienās. Pasūtījums tiks izsūtīts 1-3 darba dienu laikā. Pārdevējs ievēro norādītos piegādes termiņus, taču ir iespējami piegādes kavējumi no pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ.

! Kad āra temperatūra nav atbilstoša kosmētikas produktu uzglabāšanai (virs +25 °C vai zem +15 °C), iesakām no Paku skapjiem produktus izņemt NEKAVĒJOTIES, lai produkti netiktu bojāti!

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Atgriezt var tikai preces, kuras ir nelietotas un to ārējais iepakojums nav bojāts.

Atteikuma tiesību veidlapa PDF formātā: SKATĪT ŠEIT.

Atteikuma tiesību veidlapa Word formātā: SKATĪT ŠEIT.

E-veikala preču atgriešana:

SIA Remedica
Kleistu iela 24
Rīga, LV-1067
Latvija

SIA Remedica atmaksās naudu makstāja kontā 30 kalendāro dienu laikā no atgriezto preču saņemšanas.

BOJĀTU PRODUKTU ATGRIEŠANA VAI PROBLĒMAS SAISTIBĀ AR PASŪTĪJUMU

Ja esat saņēmis/usi bojātu produktu vai, ja ir kādas citas problēmas saistībā ar pasūtījumu, lūdzu sūtiet pieteikumu, rakstot info@myskin.lv, norādot pasūtījuma numuru, produkta nosaukumu, telefona numuru un pievienojot bojātā produkta aprakstu un foto.