www.myskin.lv aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības, īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulām. www.myskin.lv personas datus apstrādā dažādos veidos, atkarībā no tā, vai esat reģistrēts lietotājs, nereģistrēts lietotājs vai esat pieteicies jaunumu saņemšanai.

www.myskin.lv bez tiesiska pamata neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru sniedzat tiešsaistē. www.myskin.lv pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām.

www.myskin.lv veic visus iespējamos pasākumus, lai pircēja personīgā informācija un dati būtu drošībā.

Pircējam ir tiesības:

– pieprasīt piekļuvi personas datiem; 

– pieprasīt labot vai dzēst pircēja personas datus, ciktāl tas ir iespējams; 

– pieprasīt ierobežot vai iebilsti pret Jūsu personas datu apstrādi; 

– atsaukt sniegto piekrišanu personas datu apstrādei; 

– sazināties ar www.myskin.lv un iegūt papildus informāciju par personas datu apstrādi.


Kontaktinformācija: 


SIA „Remedica”, Reģistrācijas Nr. 40003568616, adrese: Kleistu 24, Rīga, LV-1067, telefons numurs +371 25775885, e-pasts: info@myskin.lv.

DISTANCES LĪGUMA NOSLĒGŠANA

Ar mērķi noslēgt Distances līgumu www.myskin.lv nepieciešams saņemt un apstrādāt pasūtījuma veikšanas veidlapā norādītos personas datus. Ja nesniegsiet savus personas datus, nevarēsiet noslēgt Distances līgumu un veikt pasūtījumu.

www.myskin.lv apkopo un saglabā informāciju par pirkumu vēsturi ar mērķi uzlabot sniegtos pakalpojumus un produktus, balstoties uz www.myskin.lv leģitīmo interesi apkopot informāciju par piedāvāto pakalpojumu un produktu kvalitāti.

Izveidojot profilu www.myskin.lv apliecināt, ka esat informēts, ka ievadīties dati tiek apstrādāti, lai izveidotu un uzturētu Profilu, tai skaitā izveidotu un saglabātu vēlmju sarakstu un pirkumu vēsturi, un nosūtītu ar Distances līguma izpildi saistītu informāciju, piemēram, informāciju par pasūtījuma izpildi, pasūtījuma precizējumus, kā arī informācijas izsūtīšanai par īpašajiem piedāvājumiem un citiem www.myskin.lv jaunumiem.

Ar Distances līguma noslēgšanu un izpildi saistītā informācija, tai skaitā, visa saziņa, tiek saglabāta kā pierādījums, ka Distances līgums ticis noslēgts un izpildīts. Šo informāciju www.myskin.lv saglabā balstoties uz leģitīmo interesi aizsargāt savas tiesības un intereses strīda gadījumā, un ar tiesību aktiem uzlikto pienākumu saglabāt informāciju par veikto komercdarbību.

Personas datus, kas saistās Distances līguma noslēgšanu un izpildi, apstrādā tikai www.myskin.lv un mūsu sadarbības partneri, kas nodrošina pasūtījumu piegādi, IT struktūras un maksājumu platformas. Sadarbības partneriem tiek nodots minimālais nepieciešamais personas datu apjoms.

Personas dati šā mērķa ietvaros tiek apstrādāti līdz dzēšat Profilu un/vai iestāsies Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktais datu glabāšanas termiņš vai noilgums prasības celšanai tiesā, atkarībā no tā, kurš termiņš iestāsies vēlāk.

JAUNUMU SAŅEMŠANA

Piesakoties jaunumu saņemšanai, piekrītat, ka www.myskin.lv un vietnē pārstāvētie zīmolli (kurus pārstāv SIA “Remedica”) nosūtīs akcijas, īpašos piedāvājumus, jaunumus un citu saistošo informāciju.

Personas datus, kas saistās ar jaunumu nosūtīšanu apstrādā tikai SIA “Remedica” darbinieki un sadarbības partneri, kas nodrošina IT struktūras, e-pastu un īsziņu nosūtīšanas platformas. Sadarbības partneriem tiek nodots minimālais nepieciešamais personas datu apjoms.

Personas dati šī mērķa ietvaros tiks apstrādāti līdz brīdim, kad atsauksiet savu piekrišanu jaunumu saņemšanai.

SAITES UZ TREŠO PUŠU LAPĀM

www.myskin.lv nav atbildīgi par citu mājas lapu saturu, uz kurām vai no kurām ved mūsu Mājas lapas saites. Mājas lapā redzamās saites ir dotas vienīgi ērtību nolūkā. Mēs neesam atbildīgi par citu tādu tīmekļa vietņu pārbaudi vai izvērtēšanu, no kurām vai uz kurām ved mūsu Mājas lapas saites, un mēs negarantējam citu šādu tīmekļa vietņu piedāvājumu, kā arī mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības attiecībā uz šādu citu mājas lapu un vietņu darbību, saturu, produktiem vai pakalpojumiem, ieskaitot bez ierobežojuma to privātuma politiku un noteikumus un nosacījumus. Jums ir uzmanīgi jāiepazīstas ar visu citu jūsu apmeklēto tīmekļa vietņu noteikumiem un nosacījumiem un privātuma politiku. 

SĪKFAILU IZMANTOŠANA

Tīmekļa vietne izmanto sīkfailus (cookies). Sīkfails ir informācija, kuru tīmekļa vietne ievieto Jūsu datora sīkfailu datnē. 

Mūsu vietnēs sīkfailus izmanto lietotāja darbību atvieglošanai. Sīkfaili ļauj mūsu vietnes serveriem Jūs atpazīt, kad piekļūstat vietnei, un automātiski pielāgot saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Sīkfailu izmantošana palīdz mums uzzināt par mūsu lietotāju vajadzībām. Tie nodrošina mums arī vietnes izmantošanas statistikas datus, ko izmantojam, lai novērtētu tās darbības rezultātus un uzlabotu tos. 

Tiek uzskatīts, ka mūsu vietnes lietotāji ir piekrituši sīkfailu izmantošanai, ja viņu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkfailu pieņemšana. Ja jūs nepieņemat sīkfailus, tas ierobežos mūsu vietnē pieejamo pakalpojumu un funkciju izmantošanu, piemēram, Jūs nevarēsiet saglabāt savus personiskos iestatījumus vai veikt darījumus tiešsaistē.  

Jebkurā brīdī varat izvēlēties, lai Jūsu pārlūkprogramma pieņemtu sīkfailus. Ja nevēlaties, lai tas notiktu, Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā automātiski atspējotu tos, vai lai tā Jūs informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkfailu. Lūdzu, izmantojiet savas pārlūkprogrammas palīdzības funkciju, lai veiktu nepieciešamos iestatījumus.   

Vairāk informācijas par sīkfailiem – AllAboutCookies.org vai www.google.com/privacy_ads.html