Iepazīšanās procedūras paredzētas, lai efektīvi un ātri risinātu ādas problēmas atbilstoši ādas tipam un stāvoklim. Vienkāršas, relaksējošas un efektīvas sejas ādas kopšanas procedūras, lai sejas ādā atjaunotu enerģiju un dzīvīgumu.
Procedūrā ietilpst: sejas ādas attīrīšana, eksfoliācija, sejas un dekoltē masāža, sejas maska, serums un krēms atbilstoši ādas stāvoklim. Procedūras laikā konsultācija par sejas ādas kopšanu ikdienā.

ALGOTIME EXPERT JAUNĪBAS SAGLABĀŠANAS PROCEDŪRA – Ilgums 60 minūtes. 65 EUR

Procedūra nobriedušai ādai. Āda tiks nostiprināta, tā kļūs starojošāka un ādas tonis kļūs vienmērīgāks, grumbas mazināsies.


ALGOECLAT PROCEDŪRA ĀDAS MIRDZUMAM – Ilgums 60 minūtes. 65 EUR

Procedūra ādas aizsardzībai no vides piesārņojuma, zilās gaisma un oksidācijas nelabvēlīgās ietekmes. Āda tiks apgādāta ar skābekli un iegūs veselīgu mirdzumu.


ALGOHYDRA MITRINOŠA PROCEDŪRA – 60 minūtes. 65 EUR

Procedūra sausai, dehidratētai ādai, sniegs komfortu, intensīvi mitrinās, baros un atjaunos ādu. Smalkās līnijas mazināsies, āda tiks nomierināta un kļūs maiga.


ALGOCLEAR ATTĪROŠA PROCEDŪRA TAUKAINAI, KOMBINĒTAI ĀDAI – ilgums 60 minūtes. 65 EUR

Procedūra mitrina, matē, aizsargā un nomierina ādu.  Procedūra no jauna apmācīs tauku dziedzerus kontrolēt sebuma izdalīšanos, ierobežos baktēriju vairošanos un sašaurinās poras.


ALGOSENSI PROCEDŪRA JUTĪGAI, KUPEROZAI ĀDAI – ilgums 60 minūtes. 65 EUR

Nomierinoša procedūra, kas samazina iekaisumu un apsārtumu. Āda nekavējoties jutīsies komfortablāk un tiks paaugstināts ādas jutības slieksnis.


ALGOBLANC BALINOŠĀ PROCEDŪRA PIGMENTĒTAI ĀDAI – ilgums 60 minūtes. 65 EUR

Procedūra radīta blāvai ādai ar pigmentācijas plankumiem, tā atjaunos ādas dzīvīgumu un mirdzumu, samazinās pigmentācijas plankumus.