Procedūras apvieno profesionālas zināšanas estētikā, ar izsmalcinātiem produktiem, lai nodrošinātu intensīvu sejas ādas aprūpi un relaksāciju. Katram sejas ādas tipam speciālists ieteiks atbilstošāko procedūru. Procedūrā ietilpst: sejas ādas attīrīšana, eksfoliācija, sejas un dekoltē masāža, intensīva acu un sejas maska, roku masāža, sejas serums un krēms atbilstoši ādas vajadzībām. Procedūrā ietilpst sejas ādas diagnostika un speciālista ādas kopšanas ieteikumi.

ALGOTIME EXPERT INTENSĪVA PROCEDŪRA, LIFTINGA EFEKTS – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Atjaunojoša procedūra, kas paredzēta ādai, kurai trūkst dzīvīguma, parādās grumbas un smalkās līnijas. Šī unikālā modelējošā procedūra būs unikāla pieredze. Āda nostiprināsies un kļūs mirdzošāka un jauneklīgāka.


ALGOTIME EXPERT INTENSĪVA PROCEDŪRA, PRETGRUMBU EFEKTS – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Dziļi atjaunojoša procedūra. Smalkās līnijas tiks izlīdzinātas, āda kļūs mirdzošāka un ādas tonis vienmērīgāks.


ALGOECLAT INTENSĪVA PROCEDŪRA ĀDAS MIRDZUMAM – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Sejas āda tiks aizsargāta no vides piesārņojuma, atgūs mirdzumu. Pēc procedūras āda tiks apgādāta ar skābekli, izskatīsies svaiga un aizsargāta.


ALGOHYDRA INTENSĪVA PROCEDŪRA SAUSAI ĀDAI – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Intensīvi barojoša procedūra īpaši izstrādāta sausai, dehidratētai ādai. Āda tiks nostiprināta, kļūs maigāka, tvirtāka un nomierināta, sausas ādas radītās smalkās krunciņas izzudīs.


ALGOCLEAR INTENSĪVA PROCEDŪRA TAUKAINAI, KOMBINĒTAI ĀDAI – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Procedūra radīta kombinētai un taukainai ādai ar vai bez izsitumiem. Āda tiks matēta, nomierināta un aizsargāta.


ALGOSENSI INTENSĪVA PROCEDŪRA ĀDAS LABSAJŪTAI – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Procedūra radīta jutīgai, reaktīvai, bojātai ādai, kuru māc diskomforta sajūta. Šī nomierinošā procedūra atslābina, nomierina un remdē ādu. Maigā masāža atbrīvos no spriedzes. Āda atgūs enerģiju. Apsārtumu nomainīs nomierināta, pabarota āda, kas staros labsajūtā.


ALGOBLANC INTENSĪVA PROCEDŪRA PIGMENTĒTAI ĀDAI – ilgums 60 minūtes. 75 EUR

Procedūra radīta blāvai ādai ar pigmentācijas plankumiem, tā atjaunos ādas dzīvīgumu un mirdzumu. Tā izbalinās pigmentācijas plankumus un izlīdzinās ādas toni.