Trīs intensīvas dažādas ādas kopšanas procedūras, kas paredzētas dažādiem akūtas ādas disfunkciju gadījumiem – ar hialuronskābi, spirulīnu vai vitamīnu E. Procedūrām piemīt spēcīgs atjaunojošs un reģenerējošs efekts. Procedūrās tiek izmantots augļskābju pīlings un karboksiterapija, kuras laikā notiek audu mikro cirkulācijas uzlabošanās, oksigenēšanas un detoksifikācijas iedarbība. Atbilstoši ādas vajadzībām procedūru noslēgumā tiek nodrošināta dziļa mitrināšana, ādas vitalitātes atjaunošana vai ādas reaktivitātes mazināšana. Procedūru rezultātā tiek panākts dziedējošs ādas kopjošais efekts, tiek novērstas disfunkcijas un paaugstināts ādas tonuss.

  1. INTENSĪVA HIALURONSKĀBES PROCEDŪRA – ilgums 1 stunda. 75 EUR

IZTEIKTI DEHIDRĒTAI ĀDAI

Unikāls Hialuronskābes komplekss, kas spēj iekļūt dziļi ādā un piesātināt to ar mitrumu, paaugstinot audu blīvumu. Āda ir intensīvi mitrināta, mirdzoša un elastīga. Rieviņas un grumbas ir izlīdzinātas un piepildītas. 

  1. INTENSĪVA SPIRULĪNAS PROCEDŪRA – ilgums 1 stunda. 75 EUR

ATJAUNOJOŠA PROCEDŪRA NOGURUŠAI ĀDAI

Tūlītējs risinājums nogurušai, dzīvīguma enerģiju zaudējušai ādai. Tiek panākta dziļa atjaunošana un ādas audu nostiprināšana. Veicina ādas bioloģiskās funkcijas un aktivizē metabolismu. Āda ir daudz elastīgāka un mirdz no veselības. 

  1. INTENSĪVA PĪLINGA PROCEDŪRA – ilgums 1 stunda. 75 EUR

TŪLĪTĒJAI ĀDAS ATJAUNOŠANAI, NOSTIPRINĀŠANAI UN NOMIERINĀŠANAI

Āda ir attīrīta, un bojājumi ir mazinājušies. Ādas mikrovirsma ir līdzenāka no dienas dienā. Ādas tekstūra kļūst smalkāka. Sejas āda ir vienmērīgāka.