Ilgtspējīgas jaunības procedūras – individuāli pielāgojama kopšana atkarībā no ādas novecošanās pazīmēm un vajadzībām.

  1. ACTIVE REPAIR PROCEDŪRA – ilgums 1,5 stunda. 80 EUR

VISPĀRĒJAI ĀDAS KVALITĀTES UZLABOŠANAI

Procedūra stimulē ādas dziedināšanu ar mērķi samazināt grumbas un smalkās līnijas un dziļi nostiprināt ādas atbalsta struktūru. Šo procedūru iesakām mīmikas līniju izlīdzināšanai, mirdzumam un detoksikācijai. Limfodrenāžas masāža apvienojumā ar dziļas iedarbības produktiem manāmi samazina tūsku, mīmikas līnijas un sniedz dziļas relaksācijas mirkļus. Āda ir dziļi atjaunota, svaiga, atpūtusies un mirdzoša. Noguruma pazīmes ir izgaisušas. 

  1. ESTHE-LIFT PROCEDŪRA – ilgums 1,5 stunda. 90 EUR

SEJAS OVĀLA NOSTIPRINĀŠANAI, GRUMBU IZLĪDZINĀŠANAI

Esthe-lift procedūra stimulē dažādus sejas muskuļus, kas ir noslīdējuši, lai uzsvērtu un no jauna iezīmētu sejas kontūru. Tā iedarbojas uz ādas audiem un aktivizē mikrocirkulāciju. Procedūra ietver dabisku sejas ovāla nostiprināšanu ar manuālā liftinga metodēm, kas efektivitātē līdzinās plastiskajai ķirurģijai. Precedūras rezultātā sejas kontūra tiek no jauna iezīmēta, āda kļūst tvirta un savilkta, grumbas un smalkās līnijas ir izlīdzinātas.

Lai arī rezultāti ir redzami jau pēc pirmās procedūras, ilgnoturīgam efektam iesakām četru procedūru kursu.

Ādas struktūra tiek nostiprināta, āda ir tvirta un labi redzamās grumbas samazinās. Atjaunojas ādas labsajūta un mirdzums.