Ādas kopšana, Algotherm

Kā pasargāt sejas ādu no piesārņojuma un zilās gaismas?

Laikmets, kurā dzīvojam, un dzīvesveids, kuru piekopjam, atstāj sekas ne tikai mūsu ikdienā, bet arī mūsu sejas ādā. Stress, piesārņojums un zilās gaismas ietekme, šie visi faktori nelabvēlīgi ietekmē mūsu sejas ādu.

Piesārņojums ir viens no mūsdienu satraucošākajiem faktoriem, taču par jauno ādas ienaidnieku var dēvēt tieši zilo gaismu. 90% zilās gaismas rodas no redzamās gaismas, ko izstaro saule, savukārt 10% rodas no mākslīgajiem avotiem. Zilā gaisma dziļi iespiežas ādā, brīvie radikāļi reaģē un izraisa oksidatīvo stresu, kas veicina ādas novecošanos gan īstermiņā, gan ilgtermiņā: ādas bioritms tiek izjaukts, palēlinās šūnu reģenerācija, āda zaudē savu mirdzumu.

Tāpēc jūras augu kosmētikas zīmols radījis jaunu produktu līniju, lai vispusīgi pasargātu no vides piesārņojuma, zilās gaismas un oksidācijas nevēlamās ietekmes uz ādu.

Jaunā skaistuma rutīna, serums, dienas gels un nakts krēms, viens otru papildinot, efektīvi palīdzēs atgūt mirdzošu, ar skābekli apgādātu ādu.

Algotherm AlgoEclat Oxybooster serums aizsargā ādu no oksidatīvā stresa, noguruma, zilās gaismas un piesārņojuma, mazinot novecošanās pazīmes. Āda kļūst nevainojama, tiek apgādāta ar skābekli, atjaunojot tās dabisko mirdzumu.

Algotherm AlgoEclat Oxybooster dienas gels aizsargā, nomierina un mitrina ādu visas dienas garumā. Piešķir sejas ādai svaigu un mirdzošu sejas toni.

Algotherm AlgoEclat Oxybooster nakts krēms atjauno un pabaro ādu. No rīta ādas tonis ir svaigs un mirdzošs. Noguruma pazīmes mazinās: 10 stundu miega efekts.

Visu trīs produktu sastāvā ir Algotherm radīts, jauns, inovatīvs komplekss AlgoEclat, kas sastāv no zilās spirulīnas un parastās marūbijas, kas aizsargā ādu pret piesārņojuma faktoriem, zilās gaismas graujošās iedarbības, kā arī nostiprina ādas dabiskās aizsargspējas. Zilā spirulīna ir ar ļoti spēcīgu antioksidanta iedarbību un pierādīts, ka tā spēj samazināt brīvos radikāļus līdz pat 90%. Savukārt parastā marūbija samazina zilās gaismas izraisītos oksidācijas procesus, stimulē bojājumu atjaunošanos un nostiprina ādas aizsargbarjeru.

Serums un dienas gels bagātināts ar papildu patentētu sastāvdaļu Pollustop®, kas ir dabiska fiziskā barjera, izveidojot elpojošu ”otro ādu”, kas samazina piesārņojuma ietekmi uz ādu un aizsargā pat no vissmalkākajām piesārņojuma daļiņām.

Dienas gela un nakts krēma sastāvā ir aktīvs oligo komplekss, kas radīts 10 gadu ilgos pētījumos dermatoloģiskajās inovācijās. Komplekss radīts trīs soļu patentētā procesā, radot izcilu ūdeni ādas šūnām. Tajā ir augsta minerālvielu un mikroelementu koncentrācija, tas palīdz ādai novērst stresu un nostiprina ādas aizsargbarjeru.

Atbildēt