Jaunumi, Isispharma, Zīmoli

Jutīga āda ar apsārtumu: radīts īpaši remdējošs attīrošais līdzeklis Ruboril Cleansing Balm!

Vairāk nekā 30 gadus ISISPHARMA nodarbojas ar ādas dabisko mehānismu pētīšanu, radot jaunas inovācijas, kas palīdz saglabāt un atjaunot ādas dabīgo līdzsvaru. Pateicoties efektīviem risinājumiem, kas saudzē ādu, ISISPHARMA nāk klajā ar jauno Ruboril Cleansing balm -  remdējošu un attīrošu trīsfāžu balzamu, kas paredzēts jutīgai ādai ar apsārtumu.

Lai mazinātu jutīgas ādas kairinājumu, pirmais solis ir maiga sejas ādas attīrīšana, tieši tāpēc produkti no Ruboril līnijas klāsta ir rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu kopšanu katram apsārtuma veidam un pakāpei, vienlaikus garantējot labu panesamību.

Ruboril attīrošais trīsfāžu balzams ir izstrādāts, lai sniegtu maigu, bet efektīvu ādas attīrīšanu. 89% aktīvo vielu nodrošina ādas mitrināšanu, barošanu un nomierināšanu, mazinot ādas sausumu un diskomfortu, saglabājot ādas dabisko pH līmeni. Maigi un bez berzes attīra ādu un atbrīvo to no kosmētikas, mazinot ādas kairinājumu un izvairoties no vates disku lietošanas.

tekstura

Pirms uzklāšanas uz sejas, šī līdzekļa tekstūra ir caurspīdīga balzama formā, ko, uzsildot plaukstās 5-10 sekundes, tas pārvēršas eļļā. Šī eļļa ir kā magnēts dažādu veidu netīrumiem, tā izšķīdina gan kosmētiku (arī ūdensnoturīgu), gan saules aizsargfiltrus un netīrumus, kas dienas laikā uzkrājušies uz sejas ādas. Eļļas un ūdens saskarsmē, pateicoties virsmaktīvām vielām, attīrošais balzams pārvēršas pieniņā, ko var viegli noskalot no ādas.

 

 

 

Balzamā ir tikai 8 sastāvdaļas, no kurām 77% ir augu eļļas, kas lieliski piemērotas kairinātai, jutīgai ādai. Pateicoties eļļā esošajām taukskābēm, ādas barjera tiek atjaunota un stiprināta, palīdzot ādā uzturēt dabīgo mitruma līmeni. Augu bāzes glicerīns piesaista un saglabā mitrumu ādā, kā arī mīkstina un nomierina ādu. 12% bisabolols ir augu ekstrakts ar pretiekaisuma īpašībām: tas nomierina ādu un mazina apsārtumu.

Related Posts

Atbildēt